Březen 2008

Sara wall

31. března 2008 v 20:24 | Tess |  Sara Sidle/ Jorja Fox

Sandle- How big?

31. března 2008 v 20:14 | Tess |  Sandle
Ať už tou otázkou Sarča myslí cokoliv, myslím, že Gregova odpověď je ...... hm ......
........ řekněme hodně přehnaná Co myslíte?

maxi dávka Erica

30. března 2008 v 18:45 | Tess |  Eric Szmanda
Hodně dlouho jsem tu nebyla a zanedbávala jse to tu...... Já vím a proto Vám to teď vynahradím- a začínáme maxi dávkou našeho tolik oblíbeného...... ERICA SZMANDY!

Eric

30. března 2008 v 18:12 | Tess |  Eric Szmanda

GSR wally

30. března 2008 v 18:04 | Tess |  GSR

Eric wally

30. března 2008 v 18:01 | Tess |  Eric Szmanda


Greg- hejbky

30. března 2008 v 17:23 | Tess |  Greggo Sanders

II. Důvod k zavření

30. března 2008 v 15:10 | Tess |  Povídky CSI: Las Vegas
II. Důvod k zavření
Greg Sanders seděl v laborce DNA a čekal na výsledky krve dalšího utopeného. Sice už byl oficiálně uznán kriminalistou, ale i přes to byl několikrát ,,požádán" o výpomoc v laboratořích. Zlostně třísknul do tiskárny, ze které rychlostí šneka po mrtvici vylézal papír potištěný grafy a rozbory. Měl toho už plné zuby. Na terén si zvykl hodně rychle a tak mu pomalost a stereotypnost práce v uzavřeném prostoru, plném pípajících, ale z většiny spíše nefungujících přístrojů vadila. Proto uvítal když se ve dveřích objevil Nick. ,,Už jsem si myslel, že na mě všichni zapomněly" povzdechl si Greg. ,,No já můžu zase jít, ale myslel jsem, že by se ti menší obhlídka mrtvoly ležící u břehu řeky za Vegas mohla líbit" usmál se potutelně Nick. Greg se na malou chvíli pousmál, ale stejně rychle jako se úsměv na jeho tváři objevil, tak i zmizel. ,,Já bych strašně rád, ale musim to tady dodělat" odpověděl a zlostně se podíval na tiskárnu ve které se zaseknul papír ,,a jak to tak vidim, bude to ještě nadlouho" procedil skrze zaťaté zuby, a začal papír vytrhávat. ,,No tak neblbni kámo, je to rozkaz od Grissoma, tak ze sebe koukej sundat ten otřesnej plášť a vyrážíme. " Než Nick dořekl, Greg už stál vedle něj v černé vestě se svou jmenovkou a v ruce třímal kufřík. ,,Tak jdem ne?" usmál se zářivě na Nicka a otevřel mu dveře od laboratoře.
******************************************************
,,To už prostě nejde Gile, vždyť já zní budu za chvíli ležet na pitevně, mezi těma mejma ubohejma nebožtíkama a to je tu teprve týden." stěžoval si David ,,Cath a Sara mě pravidelně zásobujou tělama z různých přestřelek, ty s Nickem a Warrickem mi každou chvíli vozíte utopence z případu toho sériáče a ty mi dáš jako pomoc druhýho Sanderse?" zkontroloval Grissoma a když viděl, že ten se k odpovědi nemá, pokračoval ,,Já uznávám, že je ve svým oboru dobrá, vlastně se nebojim říct, že dost dobrá, ale když zrovna nemá co dělat, nedá se to s ní vydržet." Teprve teď zvedl Gil hlavu od brouka, kterého zkoumal. ,,Davide chápej, je jí teprve 29 a už má" odkašlal si ,,jisté osobní potíže" a znovu se sklonil k nádobce s hmyzem. ,,Chápu, že se možná chová jako Greg…",,Jako Greg ? Vždyť ona je mnohem horší! A mimochodem o tom jejím problému vím, četl jsem přece kartu."Grissom ho probodl pohledem ,,Samozřejmě chápu, že nechce aby o tom někdo věděl a tak budu mlčet" ujistil rychle šéfa. ,,Jsem rád, že jme si to vysvětlili. A s tvým názorem, že je dobrá souhlasím. A proto nepředpokládám, že by smyslem tvé návštěvy byla její výpověď" změřil si Davida pohledem. Když,ale spatřil jeho vyhýbavý pohled a ruměnec na jeho tváři, viditelně znejistěl. ,,S tím rozhodně nepočítej, ale promluvím s ní. Přece Tě nepošlu domů rodičům jako mrtvolu." David se pousmál ,,Máš mě na svědomí" odvětil nakonec a otočil se ve dveřích. ,,Davide? Pošli mi jí sem prosím" zvolal na něj ještě Gil. David přikývl a s výčitkami se vydal zpět na pitevnu.
**************************************
Černé Tahoe zastavilo u řeky za Las Vegas. Nedaleko od dvou mužů, kteří z auta vystoupily již stálo plno dalších aut a početná skupina lidí, kterým velel trošku obtloustlý detektiv ve světlém obleku. Evidentně to byl právě on, kdo rozděloval úkoly. ,,Hlavně na nic nesahejte a všechno to nechte tak jak je, kriminálka to bude potřebovat nedotčené" ,,To teda bude Jime" Ozvalo se za ním. ,,Stokes a Sanders, známá dvojka" usmál se Jim Brass a podal Nickovi složku s papíry. ,,Tady máte složku mrtvého. John Ross- podnikatel, ročník 70" ,,Nějaké příbuzenstvo?" zeptal se Greg ,,Exmanželka, s kterou měl dvě děti. V současné době byl sám"oznámil Nick, který již přečetl informace ze složky. Greg si ji převzal od kolegy a zamračil se. ,,Že si už ten vrah nedá pokoj.Vždyť tohle je už osmej" Jim si odkašlal ,,Tak pánové, co takhle dát se do práce?" ,,Jasně už jdem na to" odpověděl Nick. ,,Gregu ty prohledáš okolí a já si vezmu tělo" začal dělit práci Nick. ,,Tak na to zapomeň, já mam okolí vždycky"bránil se urputně jeho mladší kolega. ,,Právě proto. Já bych mohl ještě něco zkazit a nikdo přece nedokáže prohledat okolí místa činu tak skvěle jako ty" usmál se Nicky. ,,Jasně, jasně chápu vždyť už jdu." ,,Promiň kámo" pronesl ještě Nick. Pak poplácal Grega po zádech, a vydal se přímo ke břehu řeky-přesněji do míst, kde leželo tělo mrtvého podnikatele.
*********************************************
,,Tak jsem tady" do dveří Gilovi pracovny se vřítilo něco divokého v bílém plášti. ,,No tak Samantho. Když má člověk zavřené dveře, tak k tomu má vždycky nějaký důvod" ohradil se Gil na individum, ze kterého se vyklubala patoložka. ,,Promiňte Gilberte, ale máme dole vážně moc práce. Takže proč jste si mě sem zavolal?" zeptala se Samantha. ,, Myslím, že jsi se v našem týmu osvědčila a je načase, abych Tě představil kolegům." Oznámil Grissom novinku. ,,Takže ráno přijď rovnou do briefingové místnosti" rozdal instrukce Gil a vstal od stolu. ,,Dobře takže zítra jsem tady, ale možná přijedu trochu později kvůli…." ,,Jistě chápu" odvětil Grissom a na jeho tváři se objevilo něco, co by se na normálním člověku dalo považovat za úsměv. ,,Tak teda zítra a moc děkuju" vypadlo ze Samanthy na první pohled klidně, ale ve skutečnosti v ní všechno vřelo. Grissom jí otevřel dveře na chodbu a Sam prošla. ,,Budu se těšit" řekla ještě a pak za ní Gil zavřel dveře. To bude zase den pomyslela si a seběhla schody k patologii.
**********************************************
Tělo pana Rosse mohlo být podle Nickova odhadu ve vodě teprve tak 2-3 dny, takže se zatím neprojevily žádné známky rozkladu. Proto bylo možné poznat jak mohl pan Ross dříve vypadat. Byl vysoký zhruba 180 cm a podle jeho sportovní postavy se dalo soudit, že byl v dobré fyzické kondici. Kriminalista na nic nečekal a začal tělo důkladně fotografovat. Nejprve obličej, poté ruce, na kterých bylo spoustu šrámů a oděrek, a samozřejmě nohy. Také utržený knoflíček od košile, kterou měl mrtvý na sobě a postupně postupoval dolů, přes celé tělo. Když byl s dokumentováním hotov udělal to samé jako u každého předešlého utopeného- šáhl do přední kapsy jeho kalhot a vyndal malý papírek, pečlivě zabalený v igelitu. Pohlédl na něj a hlasitě zaklel. V tu chvíli se za Nickovými zády objevil Greg. ,,Co to tam schováváš?"prohodil laškovně. ,,Nic co bys musel vidět" odpověděl nervózně jeho kolega a snažil se papírek co nejrychleji ukrýt do pytlíku na důkazy. Bohužel pro něj byl ale Greg rychlejší a papírek mu vytrhl. ,,Tak co to tu máme za milostná psaníčka v pracovní době?" napodoboval se smíchem Greg hlas učitelky a pak začal nahlas předčítat text z papírku. "BUDEŠ JEN MŮJ SANDERSI. DOSTANU TĚ" úsměv z jeho tváře se vytratil a Greg zůstal stát na místě jako solný sloup, bílý jako stěna.
,,Proboha Nicku!" zhroutil se na kapotu nejbližšího policejního auta. ,,Jak, jak…….už……dlouho?" zamumlal Greg směrem ke svému kolegovi. ,,A tentokrát pravdu prosím" dodal pro jistotu. ,,Gregu já. Totiž je mi to fakt strašně líto, ale určitě toho grázla chytneme. " Greg vyslal na Nicka nevraživý pohled ,,Jak……..už…..sakra…dlouho?" zopakoval s velkým důrazem a mezerou mezi slovy. Nick si odkašlal. ,,Od prvního případu" pronesl provinile. ,,To si děláš srandu" zařval Greg, ohromnou rychlostí seskočil z auta a rázoval si to k jejich služebnímu Tahoe. Nick se mu stále držel v patách. ,,No tak Gregu. Věř mi. Najdeme ho. Nic se Ti nestane" snažil se ho uklidnit Stokes. ,,Sakra copak to nechápeš?" Vyjel Greg, ale ani se nenamáhal otáčet a dál postupoval k silnici. ,,Tady přece vůbec nejde o mě! Právě naopak. Jestli se mnou má někdo nevyřízený účty, tak ať si je vyřizuje se mnou, a ne skrz nevinný lidi!" Celá skupinka policistů se na ně ohromeně dívala. Zřejmě nevěděli vůbec nic o situaci ve které se oba kriminalisti ocitli. Greg zrychlil tempo a Nick zůstal stát uprostřed louky. ,,Jo a beru si auto, tak si laskavě zařiď odvoz" otočil se ještě Greg. Pak nasedl do Tahoe, dupl na plyn a auto se pomalu rozjelo směrem k Las Vegas.
*To be continued*

Jsem zpět!!!

30. března 2008 v 15:08 | Tess |  Oznámení, novinky
AHOOOOOOOOOOOOJ!
tak a je to tady! Konečně jsem zpět a to s definitivní platností! Slibuju, že Vám všem co zůstaly tomuhle blogu věrní všechno vynahradím! Přidám co nejvíc obrázků a taky jsem co nejdřív hodim další díl povídky (to jste celý šťastný, co?)
Jo a ještě jedna novinka-mám druhý blog. Je o seriálu The O.C. California, hlavně o páru Seth a Summer. Kdyby se chtěl někdo podívat, tak je TADY!
Díky za Vaši věrnost. Tess